Wyższa Szkoła Medyczna w Białymstoku


Dyplom Wyższej Szkoły Medycznej jest honorowany we wszystkich krajach europejskich.

Znajdź kierunek

Wybierz studia dla siebie

Strefa studenta

Informacje z dziekanatu

Poznaj uczelnię

Informacje o uczelni

System Przeciwplagiatowy GENUINO

Szanowni Państwo,
z przyjemnością informujemy, że Wyższa Szkoła Medyczna w Białymstoku nawiązała współpracę z Fabryką Nowych Technologii Sp. z o.o. w zakresie przeprowadzania analiz antyplagiatowych prac dyplomowych przy pomocy pierwszego inteligentnego Systemu Przeciwplagiatowego GENUINO.

Program będzie dokonywać kontroli antyplagiatowej wszystkich prac dyplomowych poprzez interfejs www.genuino.pl, celem wykrywania nieuprawnionego wykorzystywania cudzej własności intelektualnej.

Liczymy na to, że współpraca z pierwszym inteligentnegym Systemem Przeciwplagiatowym GENUINO stanie się jednym z elementów stałego podnoszenia jakości kształcenia oraz poziomu wyników osiąganych przez Studentów naszej uczelni.

Artykuły mgr Patrycji Molskiej

Artykuły Naszej absolwentki mgr Patrycji Molskiej, który ukazał się na łamach Kuriera Porannego, poświęcony jest wielkiej mocy zapachów zaklętej w olejkach eterycznych.

Kiedy męczy Cię ból głowy albo bezsenność, pomóc może odpowiedni olejek.

Wielka moc zapachów zaklętych w olejkach, czyli jak pomaga nam aromaterapia.

 

WSMED na Pikniku Siódemki

WSMED udzielił wsparcia w organizacji II Pikniku Siódemki  w VII Liceum Ogólnokształcącym 

Terminy egzaminów poprawkowych z przygotowania zawodowego w WSMED

Terminarz egzaminów poprawkowych. Harmonogram

Praktyki Biotechnologia

Praktyki z Biotechnologii na II i III roku będą w Zakładzie Patomorfologii Lekarskiej UMB u Pani dr hab. J. Reszeć od dnia 12.09.2016 rok od godz. 9.00 .

Egzamin poprawkowy i komisyjny z Biomechaniki

Egzamin komisyjny z Biomechaniki u dr Roberta Santorka odbędzie się 12.09.2016 r. ( poniedziałek ) godz. 9.00.
Termin poprawy z przedmiotu Biomechanika ( Fizjoterapia stacjonarna i niestacjonarna ) został wyznaczony na 11.09.2016 r. godz. 19.00

Kierunki Wyższej Szkoły Medycznej

Wyższa Szkoła Medyczna w Białymstoku proponuje słuchaczom szeroki zakres kierunków, obejmujący Kosmetologię, Fizjoterapię, Ratownictwo, Biotechnologię oraz Pielęgniarstwo. Oferujemy również bogatą ofertę studiów podyplomowych.

Absolwenci naszej Uczelni, których liczba sięga tysiąca, to specjaliści znajdujący zatrudnienie na rynku krajowym, jak i zagranicznym - Dyplom Wyższej Szkoły Medycznej jest honorowany we wszystkich krajach europejskich. Zapewniamy wysoki poziom kształcenia, gwarantowany właściwym doborem kadry naukowo-dydaktycznej, w której skład wchodzą wybitni naukowcy oraz doświadczeni praktycy z różnych ośrodków akademickich w kraju i na świecie. Kwalifikacje, wiedza, doświadczenie i umiejętności wykładowców zapewniają bardzo wysoki poziom nauczania oraz realizację badań naukowych w wybranych dyscyplinach.