Wyższa Szkoła Medyczna w Białymstoku


Dyplom Wyższej Szkoły Medycznej jest honorowany we wszystkich krajach europejskich.

Znajdź kierunek

Wybierz studia dla siebie

Strefa studenta

Informacje z dziekanatu

Poznaj uczelnię

Informacje o uczelni

Doradca zawodowy

Informujemy, że w pokoju nr 8 w poniedziałki i czwartki w godzinach 08.00-10.00 informacji i porad studentom Wyższej Szkoły Medycznej udziela doradca zawodowy.

 

Queen Silvia Nursing Award

Jest to konkurs dla studentów pielęgniarstwa, którzy poprzez formularz na stronie www.queensilvianursingaward.pl zgłoszą innowacyjne pomysły związane z opieką nad osobami starszymi oraz osobami z demencją. Student który wygra rywalizację otrzyma stypendium w wysokości 25 000zł oraz indywidualnie dopasowany staż.

Pielęgniarska nagroda Królowej Sylwii

Ulotka_1

Ulotka_2

 

System Przeciwplagiatowy GENUINO

Szanowni Państwo,
z przyjemnością informujemy, że Wyższa Szkoła Medyczna w Białymstoku nawiązała współpracę z Fabryką Nowych Technologii Sp. z o.o. w zakresie przeprowadzania analiz antyplagiatowych prac dyplomowych przy pomocy pierwszego inteligentnego Systemu Przeciwplagiatowego GENUINO.

Program będzie dokonywać kontroli antyplagiatowej wszystkich prac dyplomowych poprzez interfejs www.genuino.pl, celem wykrywania nieuprawnionego wykorzystywania cudzej własności intelektualnej.

Liczymy na to, że współpraca z pierwszym inteligentnegym Systemem Przeciwplagiatowym GENUINO stanie się jednym z elementów stałego podnoszenia jakości kształcenia oraz poziomu wyników osiąganych przez Studentów naszej uczelni.

Socjologia zaliczenia

Zaliczenie przedmiotu Socjologia u mgr. D. Dojlidko odbędzie się 27.01. o godz. 16.30 (dotyczy pielęgniarstwa) oraz 28.01. o godzinie 10.00 (pozostałe kierunki).

Dotyczy prac dyplomowych

Osoby, które zakończyły tok studiów oraz zdały egzaminy praktyczne i teoretyczne, a nie przystąpiły do egzaminu dyplomowego (obrona pracy magisterskiej/licencjackiej) proszone są o złożenie pracy dyplomowej do dziekanatu WSMED do dnia 31.01.2017. Planowany termin obrony zostanie wyznaczony w miesiącu luty 2017 r.

 

Godziny pracy Dziekanatu

Szanowni studenci,
Uprzejmie informujemy, że w semestrze zimowym roku akademickiego 2016/2017 Dziekanat Uczelni będzie czynny :

- poniedziałek, wtorek,  czwartek w godzinach 10.00 - 14.00,
- w piątki, w miesiącu styczniu w godzinach 8.00 - 16.00
- w godzinach 8.00-16.00 w wybrane soboty tj.
 
  14.01.2017r.
  21.01.2017r.
  28.01.2017r.

Kierunki Wyższej Szkoły Medycznej

Wyższa Szkoła Medyczna w Białymstoku proponuje słuchaczom szeroki zakres kierunków, obejmujący Kosmetologię, Fizjoterapię, Ratownictwo, Biotechnologię oraz Pielęgniarstwo. Oferujemy również bogatą ofertę studiów podyplomowych.

Absolwenci naszej Uczelni, których liczba sięga tysiąca, to specjaliści znajdujący zatrudnienie na rynku krajowym, jak i zagranicznym - Dyplom Wyższej Szkoły Medycznej jest honorowany we wszystkich krajach europejskich. Zapewniamy wysoki poziom kształcenia, gwarantowany właściwym doborem kadry naukowo-dydaktycznej, w której skład wchodzą wybitni naukowcy oraz doświadczeni praktycy z różnych ośrodków akademickich w kraju i na świecie. Kwalifikacje, wiedza, doświadczenie i umiejętności wykładowców zapewniają bardzo wysoki poziom nauczania oraz realizację badań naukowych w wybranych dyscyplinach.

Search