Studenci II roku Pielęgniarstwa - zaproszenie do udziału w projekcie

Studentów II roku studiów stacjonarnych na Kierunku Pielęgniarstwo informujemy, iż do dnia 07.12.2018 roku do godziny 14.00 przyjmujemy dokumenty w Dziekanacie, w ramach projektu „Program rozwojowy Wyższej Szkoły Medycznej w Białymstoku”.

Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Priorytetu V. Wsparcie dla obszaru zdrowia 5.5 Wysoka jakość kształcenia na kierunkach medycznych. Projekt nr WND-POWR 05.05.00-00-0027/18

Ruszają rozgrywki w piłce siatkowej

Ruszają rozgrywki międzyuczelniane w piłce siatkowej mężczyzn i kobiet. Zapraszamy wszystkich chętnych studentów do dopingowania naszym drużynom. Terminarz rozgrywek w załączeniu.

terminarz ...

XVI Inauguracja Roku Akademickiego 2018/2019

Wyższa Szkoła Medyczna zainaugurowała w piątek (12.10) nowy Rok Akademicki. Uczelnia świętuje inaugurację już 16 raz.

Wyższa Szkoła Medyczna podpisała umowę o współpracy z Tarnopolskim Państwowym Uniwersytetem Medycznym im. I. Horbaczewskiego

Dnia 12 października 2018r Wyższa Szkoła Medyczna w Białymstoku podpisała umowę o współpracy

Realizacja programu rozwojowego WSMED w Białymstoku

W związku z realizacją projektu pod nazwą  Realizacja Program Rozwojowy Wyższej Szkoły Medycznej w Białymstoku, nr WND-POWR 05.05.00-00-0001/18  realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 Oś Priorytetowa V Wsparcie dla obszaru zdrowia Działanie nr 5.5 Rozwój usług pielęgniarskich serdecznie zapraszamy studentów kierunku Pielęgniarstwo I stopnia  (dotyczy I,II i III rok) w dniu 18.10  o godzinie 9.00. Na spotkaniu przedstawione zostaną założenia projektu i zasady uczestnictwa w projekcie.