Wyższa Szkoła Medyczna w Białymstoku


Dyplom Wyższej Szkoły Medycznej jest honorowany we wszystkich krajach europejskich.

Znajdź kierunek

Wybierz studia dla siebie

Strefa studenta

Informacje z dziekanatu

Poznaj uczelnię

Informacje o uczelni

Pokaz sprzętu firmy Medline

20 stycznia odbył się na kierunku ratownictwa pokaz sprzętu Firmy Medline.

Zebranie założycielskie klubu AZS w WSMED

To co wcześniej tylko zapowiadaliśmy stało się faktem. W końcu stycznia zapraszamy wszystkich chętnych na zebranie założycielskie Klubu Uczelnianego AZS WSMED.
Spotkanie odbędzie się w Sali Senatu Uczelni, 26 stycznia (piątek) o godz. 16.
Jakie będą sekcje, jakie drużyny, w jakich zawodach będzie można startować, gdzie będą treningi? Te wszystkie pytania będzie można właśnie wtedy zadać.
Klub Uczelniany AZS WSMed to niesamowita okazja do rozwijania swoich sportowych pasji pod szyldem największej sportowej organizacji studenckiej w Polsce. To też szansa do rywalizacji w rozgrywkach i ligach miejskich z innymi lokalnymi uczelniami oraz starty w mistrzostwach krajowych. To naprawdę sporo możliwości do zdobycia medalu, ale przede wszystkim do dobrej zabawy.

UWAGA nauczyciele prowadzący zajęcia - zapraszamy do korzystania z "wirtualnego dziekanatu"

Zapraszamy wszystkich nauczycieli akademickich do wprowadzania ocen z przedmiotów za pomocą "wirtualnego dziekanatu".

Jak rozpocząć korzystanie z "wirtualnego dziekanatu" - krótki przewodnik.

Braki w szkoleniu bibliotecznym oraz BHP

Studenci nie posiadający zaliczenia szkolenia BHP lub bibliotecznego w trybie pilnym mają się zgłosić do dziekanatu do dnia 23. 02.2018 roku do godziny 12.00 celem uzupełnienia braków.

Plany studiów

Plany studiów zaocznych ukażą się 26 lub 27 lutego 2018. Proszę śledzić stronę internetową uczelni.

Studenci piszący prace u prof. Puchalskiego

Spotkanie seminaryjne studentów, których promotorem jest prof. Zbigniew Puchalski, odbędzie się w dniu 24.02.2018 r. o godzinie 11.  Studenci, którzy nie mają zaliczeń z przedmiotów prowadzonych przez prof. Puchalskiego proszeni są o przybycie w dniu 24.02.2018 r. celem uzupełnienia zaległości.

Kierunki Wyższej Szkoły Medycznej

Wyższa Szkoła Medyczna w Białymstoku proponuje słuchaczom szeroki zakres kierunków, obejmujący Kosmetologię, Fizjoterapię, Ratownictwo, Biotechnologię oraz Pielęgniarstwo. Oferujemy również bogatą ofertę studiów podyplomowych.

Absolwenci naszej Uczelni, których liczba sięga tysiąca, to specjaliści znajdujący zatrudnienie na rynku krajowym, jak i zagranicznym - Dyplom Wyższej Szkoły Medycznej jest honorowany we wszystkich krajach europejskich. Zapewniamy wysoki poziom kształcenia, gwarantowany właściwym doborem kadry naukowo-dydaktycznej, w której skład wchodzą wybitni naukowcy oraz doświadczeni praktycy z różnych ośrodków akademickich w kraju i na świecie. Kwalifikacje, wiedza, doświadczenie i umiejętności wykładowców zapewniają bardzo wysoki poziom nauczania oraz realizację badań naukowych w wybranych dyscyplinach.

Search

Powered by JS Network Solutions