Realizowane projekty

Realizacja programu rozwojowego w zakresie symulacji medycznej w Wyższej Szkole Medycznej w Białymstoku. technik symulacji medycznej ...

Program rozwojowy Wyższej Szkoły Medycznej w Białymstoku.

W związku z realizacją projektu pod nazwą  Realizacja Program Rozwojowy Wyższej Szkoły Medycznej w Białymstoku, nr WND-POWR 05.05.00-00-0001/18  realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 Oś Priorytetowa V Wsparcie dla obszaru zdrowia Działanie nr 5.5 Rozwój usług pielęgniarskich serdecznie zapraszamy studentów kierunku Pielęgniarstwo I stopnia  (dotyczy I,II i III rok) w dniu 18.10  o godzinie 9.00. Na spotkaniu przedstawione zostaną założenia projektu i zasady uczestnictwa w projekcie.

program rozwojowy - prezentacja

Studentów II roku studiów stacjonarnych na Kierunku Pielęgniarstwo informujemy, iż do dnia  07.12.2018 roku do godziny 14.00  przyjmujemy dokumenty w Dziekanacie, w ramach projektu „Program rozwojowy Wyższej Szkoły Medycznej w Białymstoku”.

Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Priorytetu  V.  Wsparcie dla obszaru zdrowia 5.5 Wysoka jakość kształcenia na kierunkach medycznych. Projekt nr WND-POWR 05.05.00-00-0027/18

ankieta zgłoszeniowa

wniosek do komisji