Pokaz sprzętu firmy Medline

20 stycznia odbył się na kierunku ratownictwa pokaz sprzętu Firmy Medline.

Zebranie założycielskie klubu AZS w WSMED

To co wcześniej tylko zapowiadaliśmy stało się faktem. W końcu stycznia zapraszamy wszystkich chętnych na zebranie założycielskie Klubu Uczelnianego AZS WSMED.
Spotkanie odbędzie się w Sali Senatu Uczelni, 26 stycznia (piątek) o godz. 16.
Jakie będą sekcje, jakie drużyny, w jakich zawodach będzie można startować, gdzie będą treningi? Te wszystkie pytania będzie można właśnie wtedy zadać.
Klub Uczelniany AZS WSMed to niesamowita okazja do rozwijania swoich sportowych pasji pod szyldem największej sportowej organizacji studenckiej w Polsce. To też szansa do rywalizacji w rozgrywkach i ligach miejskich z innymi lokalnymi uczelniami oraz starty w mistrzostwach krajowych. To naprawdę sporo możliwości do zdobycia medalu, ale przede wszystkim do dobrej zabawy.

Spotkanie wigilijne w WSMED

Tuż przed Wigilią przy jednym stole usiedli ci, którzy tworzą WSMED. Tak jak podczas świąt w domu spotkali się, by życzyć sobie powodzenia w pracy, ale też w codziennych sprawach.

Wigilijne spotkanie - film

WSMED na opłatku akademickim

Jest niewiele dni w roku, kiedy w jednym miejscu i czasie można spotkać razem przedstawicieli wszystkich uczelni wyższych z Białegostoku. We środę wieczorem (20.12) środowisko akademickie naszego miasta spotkało się w Auli Magna Pałacu Branickich na corocznym opłatku akademickim. Wszystko po to, by z okazji zbliżających się świąt złożyć sobie życzenia wszelakiej pomyślności.