Wysokie stypendia

Uczelnia dysponuje wysokimi stypendiami dla studentów przyznanymi przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego !!!

Prof. dr hab. Zbigniew Puchalski Doktorem Honoris Causa

Wieloletni wykładowca i Rektor Wyższej Szkoły Medycznej w Białymstoku, prof. dr hab. Zbigniew Puchalski Doktorem Honoris Causa Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Spotkanie informacyjne KIF w WSMED

Krajowa Rada Fizjoterapeutów oraz Wyższa Szkoła Medyczna w Białymstoku zaprasza na spotkanie informacyjne dla fizjoterapeutów dotyczące aktualnych zadań samorządu fizjoterapeutów, zasad rejestracji oraz uzyskiwania prawa wykonywania zawodu fizjoterapeuty.

Uroczyste posiedzenie Senatu 15.03.2018r. Jubileusz wykładowcy WSMED Prof. Ryszarda Farbiszewskiego

Dnia 15.03.2018r. odbyło się uroczyste posiedzenie Senatu. Jubileusz wykładowcy Wyższej Szkoły Medycznej w Białymstoku Prof. Ryszarda Farbiszewskiego.