System Przeciwplagiatowy GENUINO

Szanowni Państwo,
z przyjemnością informujemy, że Wyższa Szkoła Medyczna w Białymstoku nawiązała współpracę z Fabryką Nowych Technologii Sp. z o.o. w zakresie przeprowadzania analiz antyplagiatowych prac dyplomowych przy pomocy pierwszego inteligentnego Systemu Przeciwplagiatowego GENUINO.

Program będzie dokonywać kontroli antyplagiatowej wszystkich prac dyplomowych poprzez interfejs www.genuino.pl, celem wykrywania nieuprawnionego wykorzystywania cudzej własności intelektualnej.

Liczymy na to, że współpraca z pierwszym inteligentnegym Systemem Przeciwplagiatowym GENUINO stanie się jednym z elementów stałego podnoszenia jakości kształcenia oraz poziomu wyników osiąganych przez Studentów naszej uczelni.

Joomla Social Extensions