Powstaje Klub Uczelniany AZS WSMED

Władze Uczelni wraz z jej założycielem rozpoczęły przygotowania do powołania Klubu Uczelnianego Akademickiego Związku Sportowego w Wyższej Szkole Medycznej w Białymstoku (w skrócie KU AZS WSMed).
Mówiąc inaczej to niesamowita okazja do rozwijania swoich sportowych pasji pod szyldem największej sportowej organizacji studenckiej w Polsce. To też wielka szansa do włączenia się do rywalizacji sportowej w rozgrywkach, turniejach i ligach miejskich z innymi lokalnymi uczelniami oraz startu w mistrzostwach krajowych. To naprawdę bardzo wiele okazji do zdobycia medalu.
Na razie trwają prace organizacyjne przy zawiązaniu klubu i na początku 2018 r. powinny być znane bardziej konkretne ustalenia. Po wstępnym rozeznaniu wiemy, że jest szansa na utworzenie sekcji siatkówki pań i panów oraz sekcji lekkoatletyki. Inne dyscypliny też wchodzą w grę. Szczegóły podamy tak szybko jak to będzie tylko możliwe.
Wszystkich informacji udziela pani prorektor dr n. med. Elżbieta Barańczuk.