Zebranie założycielskie klubu AZS w WSMED

To co wcześniej tylko zapowiadaliśmy stało się faktem. W końcu stycznia zapraszamy wszystkich chętnych na zebranie założycielskie Klubu Uczelnianego AZS WSMED.
Spotkanie odbędzie się w Sali Senatu Uczelni, 26 stycznia (piątek) o godz. 16.
Jakie będą sekcje, jakie drużyny, w jakich zawodach będzie można startować, gdzie będą treningi? Te wszystkie pytania będzie można właśnie wtedy zadać.
Klub Uczelniany AZS WSMed to niesamowita okazja do rozwijania swoich sportowych pasji pod szyldem największej sportowej organizacji studenckiej w Polsce. To też szansa do rywalizacji w rozgrywkach i ligach miejskich z innymi lokalnymi uczelniami oraz starty w mistrzostwach krajowych. To naprawdę sporo możliwości do zdobycia medalu, ale przede wszystkim do dobrej zabawy.