Spotkanie informacyjne KIF w WSMED

Krajowa Rada Fizjoterapeutów oraz Wyższa Szkoła Medyczna w Białymstoku zaprasza na spotkanie informacyjne dla fizjoterapeutów dotyczące aktualnych zadań samorządu fizjoterapeutów, zasad rejestracji oraz uzyskiwania prawa wykonywania zawodu fizjoterapeuty.

Wyższa Szkoła Medyczna w Białymstoku ,sala nr 315, ul. Krakowska 9, 15-875 Białystok 24 marca 2018, godz. 11:00

W spotkaniu będą uczestniczyli:
Członkowie Krajowej Rady Fizjoterapeutów z województwa podlaskiego

Przewidywany czas spotkania ok. 2 godz