Spotkanie z Konsulem Ambasady USA

Szanowni Państwo,

informuję, że 29 listopada 2017r. Białystok odwiedzi przedstawiciel Ambasady USA w Polsce, pan Konsul Esteban Danna.
Podczas spotkania ze studentami przedstawi programy wymiany wakacyjnej oraz ułatwienia wizowe dla studentów, odpowie także na pytania oraz weźmie udział w dyskusji - pan Konsul mówi po polsku.

Konsul z Ambasady USA w Białymstoku - spotkanie dla studentów 29 listopada 2017 środa.

Ambasada Stanów Zjednoczonych w Warszawie oraz Camp Counselors USA-Poland, partner Departamentu Stanu zapraszają na spotkanie z konsulem,panem Estebanem Danna, który:
- przedstawi wakacyjne programy wymiany oraz inne programy wymiany ze Stanami Zjednoczonymi skierowane dla studentów
- wyjaśni ułatwienia wizowe dla studentów oraz zasady i proces aplikacyjny
- odpowie na pytania i weźmie udział w dyskusji - pan Konsul mówi po polsku

29 listopada 2017 roku, środa, godzina 13:00
Politechnika Białostocka, Centrum Nowoczesnego Kształcenia Biblioteki PB
Zwierzyniecka 16
Aula 33
Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/176183096297311/

Osoba kontaktowa:
Marek Witkowski
506 761 744

Zachęcamy zainteresowanych aby dołączyli do wydarzenia na facebooku.
W spotkaniu wezmą udział studenci którzy uczestniczyli w programach wymiany ze Stanami, więc będzie okazja do zadawania pytań oraz uzyskania szczegółowych informacji.