STUDENCI - ANKIETA TRANSFER TECHNOLOGII

Szanowni Państwo,

Przesyłamy link do badania realizowanego w ramach projektu "Transfer wyników B + R z uczelni województwa podlaskiego do otoczenia gospodarczo-społecznego", przyjętego do finansowania w ramach programu Ministerstwa Edukacji i Nauki „Nauka dla Społeczeństwa”.

Celem ankiety jest zbadanie świadomości oraz założeń studentów i doktorantów dotyczących funkcjonowania systemu ochrony i komercjalizacji wyników działalności naukowej w toku studiów. Ankieta jest anonimowa. Jej wypełnienie zajmie ok. 15 min.

pozdrawiamy serdecznie
koordynatorki badania:
prof. dr hab. Joanna Sieńczyło-Chlabicz
dr Magdalena Rutkowska-Sowa
dr Magdalena Knapp
Katedra Prawa Własności Intelektualnej, Prawa Gospodarczego Publicznego i Prawa Pracy,
Wydział Prawa UwB

Accept all