bip

Podpisanie dwustronnej umowy

Dnia 11 maja 2026r. została podpisana UMOWA DWUSTRONNA
pomiędzy Wyższą Szkołą Medyczną w Białymstoku (Polska) reprezentowaną przez Prof. dr hab. Lecha Chyczewskiego – Rektora
oraz Tarnopolskim Krajowym Uniwersytetem Medycznym im. I. Horbaczewskiego (Ukraina) reprezentowanym przez doktora nauk biologicznych, profesora Petra Łychatskiego – Rektora.

Przedmiotem Umowy jest umocnienie współpracy społeczności akademickich obu Uczelni, jak również realizacja projektów naukowych, badawczych i dydaktycznych, wspólnego organizowania konferencji naukowych, prezentacji doświadczeń i osiągnięć w różnych dziedzinach opieki zdrowotnej, publikacji dorobku naukowo- badawczego wypracowanego przez obie strony.

IMG 20260512 WA0008 IMG 20260512 WA0014
IMG 20260512 WA0004 r2

Search

Cookies user preferences
We use cookies to ensure you to get the best experience on our website. If you decline the use of cookies, this website may not function as expected.
Accept all
Decline all
Read more
Funkcjonalne
COOKIESCK_ESSENTIAL_DESC_1
COOKIESCK_ESSENTIAL_TXT_1
COOKIESCK_ESSENTIAL_DESC
Accept
Decline
Save