Płatny staż w biurze w Białymstoku

Studencie lub absolwencie Dietetyki i kierunków pokrewnych - mamy dla Ciebie płatny staż!

Biodio Sp. z o.o. Sp. K. poszukuje chętnych osób do wsparcia naszego zespołu jako Telefoniczny specjalista ds. żywienia z wiedzą z zakresu diety i odżywiania. Jesteśmy pasjonatami zdrowego stylu życia - zbilansowanej diety, sportu oraz work life balance.
Z NAMI MASZ SZANSĘ NA ZDOBYCIE DOŚWIADCZENIA ZAWODOWEGO

-> możliwość zatrudnienia po zakończeniu stażu,
-> stałe wynagrodzenie podstawowe płatne wg.przepracowanych godzin,
-> gwarantujemy dostęp i udział w webinariach doświadczonych dietetyków,
-> udział w szkoleniach producentów suplementów diety i żywności,
-> możesz liczyć na  dobrą atmosferę oraz zgrany i wspierający zespół.

CZEGO POTRZEBUJESZ ❓
-> wiedzy w zakresie dietetyki (studia w trakcie lub ukończone),
-> chęci do rozwoju oraz motywacji do zdobywania doświadczenia,
-> ambicji oraz umiejętności pracy z ludźmi.

ZGŁOŚ SIĘ!