fbpx

Studenci niepełnosprawni

 • Pełnomocnik Rektora

  Pełnomocnikiem Rektora do spraw Osób Niepełnosprawnych prowadzi działania, których celem jest wyrównywanie szans edukacyjnych niepełnosprawnych studentów. Uczelnia oferuje wsparcie w zakresie zorganizowania dodatkowych zajęć z przedmiotów sprawiających trudność wynikającą z niepełnosprawności, skorzystania z pomocy psychologa czy też udostępnienia na czas studiów sprzętu ułatwiającego uczenie się zgodnie z potrzebą niepełnosprawnego studenta.

  Do każdej Osoby zgłaszającej się do Pełnomocnika podchodzimy indywidualnie, wspólnie szukając możliwości likwidacji barier wynikających z niepełnosprawności.  

 • Aktualności

  Psycholog studentów niepełnosprawnych

  Możliwość dofinansowania kosztów czesnego

  Departament Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Białymstoku informuje, iż w ramach programu „Aktywny samorząd” Moduł II – „Pomoc w uzyskiwaniu wykształcenia na poziomie wyższym” finansowanego ze środków PFRON realizowanego przez Miasto Białystok osoby z niepełnosprawnością w stopniu umiarkowanym i znacznym, zameldowane (zamieszkałe) na terenie \miasta Białystok, mogą ubiegać się o dofinansowanie do kosztów czesnego. Dokładniejsze informacje dotyczące Programu można uzyskać w Departamencie Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Białymstoku, ul. Bema 60/1, pod numerem telefonu (85) 869 65 65, na stronie internetowej www.bialystok.pl w zakładce osoby niepełnosprawne lub na platformie PFRON www.sow.pfron.org.pl

   

  Psycholog studentów niepełnosprawnych mgr Paweł Niewodowski

  Kontakt: tel.605-229-077
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   

  Informacja Rektora dotycząca wsparcia osób niepełnosprawnych

  szczegóły ...

   

   

   

 • Kontakt

  Masz pytania? Potrzebujesz pomocy. Napisz do nas:

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ta strona używa plików cookies. Przeglądając stronę wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności