Jak chcesz, żeby wyglądało województwo podlaskie w 2030 roku? Podziel się z nami swoją wizją!

 

   

 

Opisz nam, w jaki sposób i w jakich kierunkach powinno rozwijać się nasze województwo. Twoja praca może dotyczyć m.in. konkurencyjnej gospodarki, innowacyjności przedsiębiorstw, powiązań krajowych i międzynarodowych regionu, jakości życia mieszkańców, aktywności zawodowej, kapitału społecznego, infrastruktury, ochrony środowiska.

Najlepsze pomysły zostaną uwzględnione podczas aktualizacji Strategii Rozwoju Województwa Podlaskiego, który jest najważniejszym dokumentem, kreującym rozwój w Podlaskiem, podstawą i bazą dla innych ważnych rozwiązań i instrumentów, jak chociażby Regionalny Program Operacyjny.


Możesz mieć realny wpływ na zmiany w naszym regionie. Liczymy na Twoją kreatywność i świeże spojrzenie!

Informacje o konkursie
Organizatorem konkursu jest Marszałek Województwa Podlaskiego. Konkurs jest skierowany do studentów uczelni wyższych z województwa podlaskiego.
Praca konkursowa może być wykonana indywidualnie albo zespołowo, przy czym w skład zespołu nie mogą wchodzić więcej niż 3 osoby.

Termin nadsyłania prac konkursowych: od 15 maja do 30 czerwca 2019 roku

Nagrody dla laureatów:
•    za zajęcie I miejsca  – 4 000 zł
•    za zajęcie II miejsca – 2 000 zł
•    za zajęcie III miejsca – 1 000 zł

Laureat I miejsca weźmie również udział w panelu dyskusyjnym podczas VI edycji Wschodniego Kongresu Gospodarczego. Zwycięzcy będą też mogli zaprezentować swoją pracę podczas obrad Komisji Rozwoju, Gospodarki, Infrastruktury i Promocji – Sejmiku Województwa Podlaskiego oraz podczas spotkań konsultacyjnych w ramach aktualizacji Strategii Rozwoju Województwa Podlaskiego. Ponadto, planowana jest publikacja zwycięskich prac w Informatorze „Zmieniamy Podlaskie”, wydawanym przez Instytucję Zarządzającą RPOWP 2014-2020.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu: Departament Rozwoju Regionalnego, Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 85 66 54 944.
Szczegółowe informacje wraz z regulaminem konkursu znajdują na stronie www.strategia.wrotapodlasia.pl/konkurs.