Od 5 maja 2020 roku wznowione zostaje działanie Biblioteki Wyższej Szkoły Medycznej w Białymstoku.

• Można telefonicznie lub mailowo zamówić książki.

• Studenci NIE wchodzą do budynku Uczelni. Należy zadzwonić i ustalić godzinę odbioru książek.

• Książki można oddać i odebrać w godzinach pracy biblioteki PRZED głównym wejściem.

• Z wypożyczalni korzystać mogą WYŁĄCZNIE studenci Wyższej Szkoły Medycznej w Białymstoku.

• Jednorazowo można wypożyczyć do 4 książek na 2 tygodnie.

• Przed wypożyczeniem należy podpisać rewers (dostarczony przez bibliotekarza).

• Na podstawie ustaleń indywidualnych istnieje możliwość wypożyczenia książek z czytelni na okres nie dłuższy niż 1 dzień.

Biblioteka prosi też o zwrot wypożyczonych pozycji – za czas epidemii kary nie są i nie będą naliczane ale książki po wypożyczeniu trafiają na kolejne 2 tygodnie do kwarantanny więc im szybciej tym lepiej.

Telefon: 85 749 94 58

Godziny otwarcia: