W dniach 11–15 maja br. pracownice Kwestury Wyższej Szkoły Medycznej wzięły udział w 7th International Teaching and Research Week w Portugalii.
Wydarzenie to odbyło się w ramach programu Erasmus+ Staff Mobility, a jego gospodarzem była nasza uczelnia partnerska – Universidade Lusófona - Centro Universitário Lisboa. Spotkanie zgromadziło akademików oraz pracowników administracyjnych z całej Europy!
Dla Aliny i Beaty wyjazd do Lizbony był okazją do: wymiany międzynarodowych doświadczeń w obszarze finansów i zarządzania w szkolnictwie wyższym, nawiązania kontaktów z przedstawicielami zagranicznych uczelni, rozwoju kompetencji językowych oraz poznania dobrych praktyk, które pomogą nam jeszcze lepiej usprawniać procesy w WSMed.
Wszystkich pracowników uczelni (również tych zatrudnionych w ramach umów cywilnoprawnych!) zainteresowanych podobnymi wyjazdami, zachęcamy do kontaktu z Biurem Erasmus+ - chętnie udzielimy Państwu wszelkich dodatkowych informacji.
PL
RU
EN