fbpx

Absolwenci

 • Badanie losów absolwenta

  Drodzy studenci i absolwenci Wyższej Szkoły Medycznej w Białymstoku!

  Informujemy, że zgodnie z ustawą z dnia 11 lipca 2014 – O zmianie ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i niektórych innych ustaw „Uczelnia monitoruje kariery zawodowe swoich absolwentów w celu dostosowania kierunków studiów i programów kształcenia do potrzeb rynku pracy, w szczególności po trzech i pięciu latach od dnia ukończenia studiów”. 

  Władze Wyższej Szkoły Medycznej wypełniając obowiązek ustawowy oraz mając na celu doskonalenie programów nauczania na prowadzonych kierunkach studiów zwracają się do Was z prośbą o wyrażenie swoich opinii i sugestii. Wasze zdanie dotyczące studiowanego kierunku studiów, jak i opinia na temat samej Uczelni jest dla nas bardzo istotna i posłuży modyfikacjom  programu kształcenia w przyszłości. 

  PYTANIA

  Pytania dotyczą przede wszystkim Waszego statusu na rynku pracy. Interesuje nas czy pracujecie, czy wykonywana praca jest związana z wyuczonym zawodem oraz czy wykorzystujecie zdobytą wiedzę,  umiejętności i kompetencje w swoim miejscu pracy. Chcemy poznać Waszą opinię na temat ukończonego kierunku studiów.

  WYKORZYSTYWANIE DANYCH

  Uzyskane informacje posłużą do utworzenia zestawień statystycznych. Administratorem danych osobowych jest wyłącznie Wyższa Szkoła Medyczna w Białymstoku. Gwarantujemy poufność danych i odpowiedzi zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Wypełnienie ankiety zajmuje około 10 minut.

   

  ankieta do pobrania

 • Cele badania

  Celem monitorowania jest pozyskanie informacji na temat sytuacji zawodowej naszych absolwentów.

  Dane te pomogą udoskonalić ofertę dydaktyczną oraz dostosować kierunki studiów i programy kształcenia między innymi do potrzeb rynku pracy. Dzięki Waszym odpowiedziom zweryfikujemy jakość i efektywność kształcenia.

 • Materiały

  Pobraną i wypełnioną ankietę należy odesłać na adres:

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   

  ankieta do pobrania

Ta strona używa plików cookies. Przeglądając stronę wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności