fbpx

Ogłoszenia

Wyższa Szkoła Medyczna  informuje, iż w soboty niezjazdowe (16.04, 23.04, 30.04.2022) dziekanat będzie nieczynny.

Szanowni Studenci I roku studiów stacjonarnych!

Uczelnia od dnia 17.12.2021 r. od godziny 16.00 realizować będzie dodatkowe nieobowiązkowe zajęcia w zakresie wyrównywania poziomu wiedzy z wybranych przedmiotów, w obrębie wymaganym dla realizacji studiów na określonym kierunku.
Zajęcia mają na celu wyeliminowanie ewentualnych różnic w przygotowaniu abiturientów do podjęcia studiów. Wszystkich studentów, którzy wyrazili deklarację uczestnictwa w zajęciach zapraszamy na pierwsze spotkanie.

Z uwagi na pracę Kwestury w dni robocze, uprzejmie prosimy o kontakt osobisty pok.1 lub telefoniczny 85/7499455
od poniedziałku do piątku w godz.8:00-16:00 oraz e-mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w celu załatwienia wszystkich spraw
lub ustalenia dogodnych dla Państwa terminów.

ibuk libra

Zapraszamy studentów i wykładowców WSMED do nieodpłatnego korzystania z serwisu IBUK Libra. Umożliwia on dostęp do pełnych tekstów książek i czasopism z dowolnego miejsca, za pośrednictwem dowolnego urządzenia – telefon, tablet, komputer itp. – i o dowolnej porze.

W listopadzie mamy nieograniczony dostęp testowy do całości treści z zakresu medycyny.

Aby uzyskać dostęp należy:

* założyć indywidualne konto w serwisie IBUK LIBRA,
* wprowadzić PIN

W celu uzyskania PIN-u należy:

* zgłosić się do biblioteki WSMED osobiście, ALBO
* wysłać maila z prośbą o PIN (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
* zadzwonić (85 749 94 58)

Kody PIN są w tej chwili ważne do końca listopada. Pula kodów PIN ograniczona.

Osoby korzystające z dostępu testowego prosimy o proponowane tytułów, które powinny pozostać dostępne w kolekcji WSMED po jego zakończeniu.

Propozycje można składać za pomocą samej platformy IBUK Libra używając opcji "Zaproponuj zakup" lub mailowo.

Wszelkie pytania i uwagi należy zgłaszać do Biblioteki WSMED od wtorku do soboty w godzinach 8:00 – 16:00 lub mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informujemy, iż terminarz płatności środków europejskich w IV kwartale 2021 roku z Ministerstwa Zdrowia został przesunięty z uwagi na brak środków finansowych w Instytucji Zarządzającej projektem.

Kontakt: tel.605-229-077
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wyższa Szkoła Medyczna finansuje pracownikom i zleceniobiorcom dydaktycznym i administracyjnym ubezpieczenie

od Odpowiedzialności Cywilnej i  NNW w PZU.Osoby chętne proszone są o zgłoszenie się do kwestury do dnia 15.11.2021

w celu podpisania deklaracji przystąpienia do ubezpieczenia.

WSMED na rok akademicki 2021/2022 zawarła z firmą PZU Spółka Akcyjna umowę na grupowe Ubezpieczenie OC+NNW+”zakłucia”

Składka roczna za jednego studenta wynosi 50 zł. Studenci realizujący zajęcia praktyczne i praktyki zawodowe w podmiotach ochrony zdrowia, salonach kosmetycznych oraz pracowniach kosmetycznych, pielęgniarskich a także ratownictwa medycznego powinni przystąpić do ubezpieczenia z uwagi na wymagania instytucji przyjmujących na praktyki oraz własne bezpieczeństwo.

Składkę roczną należy wpłacić do starosty roku lub za pośrednictwem przelewu bankowego na nr (88 1020 1332 0000 1902 0235 6434) w terminie do 20 października 2021 r.

Ta strona używa plików cookies. Przeglądając stronę wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności